Платіжки за тепло із завищеними тарифами для 300 тисяч киян: Антимонопольний комітет рекомендував переглянути ціни

Антимонопольники рекомендують перерахувати платіжки за тепло для 300 тисяч киян

Тариф завищено на 514,35 грн
від рекомендованого

Антимонопольний комітет рекомендував компанії «Євро-Реконструкція» здійснити перерахунок плати за теплову енергію, послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання в зв’язку зі зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019-2020 років.

Про це йдеться на сайті АМКУ.

Зазначається, що «Євро-Реконструкція» проігнорувала січневі рекомендації комітету про зміну нарахувань в опалювальному сезоні 2019-2020 років плати за теплову енергію та теплопостачання у зв’язку з істотним — понад 20% — зниженням ціни на газ.

Українцям «заднім числом» нараховують значні борги за газ і погрожують відключити від труби. НКРЕКП відреагувала

При цьому АМКУ спростував надану постачальником тепла інформацію про те, що основним видом палива з часткою в 90% для нього є вугілля, а не газ, вказавши, що протягом чотирьох місяців поточного року частка газу при виробництві тепла становила 42,7%, в квітні — 56%.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, 17 березня встановила для «Євро-Реконструкції» тариф на послуги з постачання теплової енергії на рівні 827,18 грн/Гкал.

«Попри це, підприємство продовжує нараховувати населенню плату за послуги централізованого опалення за попередніми тарифами — 1341,53 грн/Гкал, тобто завищеними на 514,35 грн», — йдеться в повідомленні АМКУ.

Більша частина заробітку українців йде на оплату комуналки, житла і купівлю їжі. Дані Держстату

«Заявляючи про намір знизити тарифи в разі укладення споживачами нових договорів, «Євро-Реконструкція» ніяк не поінформувала їх про можливості отримання послуг за нижчим тарифом… Така поведінка підприємства містить ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку», — заявили в АМКУ.

ТОВ «Євро-реконструкція» є постачальником опалення і гарячої води для 300 тис жителів і підприємств лівобережжя Києва з Дарницької ТЕЦ.

Расчёт субсидий по-новому: газ посчитают по ценам, которые ниже рыночных, разницу придется доплачивать 

Цікаво про будівництво: раніше ми публікували фотозвіт з реалізацію дахових вікон FAKRO в сучасному дизайн-проєкті квартири на Подолі

Источник:
epravda

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.