Понад 950 пошкоджених будинків відновлено цьогоріч на Донеччині

В Донецькій області на лінії розмежування відновлено вже понад 950 будинків, пошкоджених окупантами

Відновлено понад 950
будинків на Донеччині

З початку року в Донецькій області на лінії розмежування відновлено вже понад 950 будинків, які були пошкоджені окупантами внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Про це заявив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

Компенсації за зруйноване на Донбасі житло планують виплачувати в грудні

Філашкін уточнив, що станом на 11 вересня відновлено вже 956 будинків на лінії розмежування. Роботи проводяться коштом матеріального резерву Донецької ОДА та силами співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій, які працюють тут з 11 червня.

«Упевнений, що найближчим часом нам удасться досягти амбітної мети, визначеної очільником області Павлом Кириленком — відновити тисячу будинків, що постраждали від ворожих обстрілів», — сказав Філашкін.

Зараз найбільша увага приділяється відновленню покрівель, адже попереду осінньо-зимовий період, і оселі необхідно вберегти від холоду та опадів.

Філашкін запевнив, що в матеріальному резерві області достатньо будівельних матеріалів для проведення усіх визначених робіт.

За інформацією директора Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Ігора Бойко, з початку ведення бойових дій у регіоні на територіях, підконтрольних українській владі, було зруйновано та пошкоджено 13 255 житлових будинків усіх форм власності. Понад 7 тисяч з них уже відновили.

Рынок газа для населения: украинцы платят больше из-за правок в законодательстве 

Интересно о строительстве: ранее мы публиковали рекомендации по строительству частного  дома

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.