Постраждалим від вибуху на Позняках вручені ключі від нових квартир

Зеленський вручив ключі від перших 12 квартир постраждалим від вибуху на Позняках

Житло постраждалим

Володимир Зеленський передав ключі від нового житла постраждалим від вибуху, що стався 21 червня в одній із багатоповерхівок київського району Позняки.

«Ключі від усіх 40 квартир ми видамо упродовж найближчих днів. Зараз перші 12 квартир ми хочемо віддати тим сім’ям, де діти, я думаю, це зрозуміло, і окремо ми дали квартири Анастасії, яка втратила всю сім’ю, і Анатолію, який втратив батька», — сказав Зеленський.

Він додав, що йдеться про нові квартири, в яких треба зробити ремонт, і звернувся до міського голови Віталія Кличка з проханням допомогти у цьому постраждалим мешканцям багатоповерхівки.

Ипотека под 10% уже доступна: государственный банк объявил о программе «Доступное жилье»

Бюджетні кошти на квартири не витрачалась, заявив Президент України Володимир Зеленськиій.

«Це не за бюджетні гроші. Ми поговорили з забудовниками, Офіс Президента знайшов забудовників, які нам дійсно допомогли. Ми з ними поспілкувались і вони розуміють, що ми разом можемо допомогти», — розповів Зеленський.

Він підкреслив, що всі 40 нових квартир розміщені в Києві.

Як повідомлялось, 21 червня у Дарницькому районі Києва в одній із квартир багатоповерхівки на вул. Соломії Крушельницької, 1/5 пролунав вибух, унаслідок чого стався обвал міжповерхових перекриттів.

На місці вибуху виявлено тіла п’ятьох загиблих, п’ятеро людей травмовані.

За фактом вибуху відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки при поводженні з газом, що призвело до тяжких наслідків, загибелі та травмування людей).

Питання швидкої закупівлі квартир для потерпілих унаслідок вибуху у київській багатоповерхівці перебуває на контролі Президента Володимира Зеленського.

Паводок змив дороги на 234,4 млн грн

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.