Постраждалим від вибуху вручили ключі від перших 12 квартир в новобудовах

Зеленський вручив ключі від перших 12 квартир постраждалим від вибуху на Позняках

Житло постраждалим

Володимир Зеленський передав ключі від нового житла постраждалим від вибуху, що стався 21 червня в одній із багатоповерхівок київського району Позняки.

«Ключі від усіх 40 квартир ми видамо упродовж найближчих днів. Зараз перші 12 квартир ми хочемо віддати тим сім’ям, де діти, я думаю, це зрозуміло, і окремо ми дали квартири Анастасії, яка втратила всю сім’ю, і Анатолію, який втратив батька», — сказав Зеленський.

Він додав, що йдеться про нові квартири, в яких треба зробити ремонт, і звернувся до міського голови Віталія Кличка з проханням допомогти у цьому постраждалим мешканцям багатоповерхівки.

Ипотека под 10% уже доступна: государственный банк объявил о программе «Доступное жилье»

Бюджетні кошти на квартири не витрачалась, заявив Президент України Володимир Зеленськиій.

«Це не за бюджетні гроші. Ми поговорили з забудовниками, Офіс Президента знайшов забудовників, які нам дійсно допомогли. Ми з ними поспілкувались і вони розуміють, що ми разом можемо допомогти», — розповів Зеленський.

Він підкреслив, що всі 40 нових квартир розміщені в Києві.

Як повідомлялось, 21 червня у Дарницькому районі Києва в одній із квартир багатоповерхівки на вул. Соломії Крушельницької, 1/5 пролунав вибух, унаслідок чого стався обвал міжповерхових перекриттів.

На місці вибуху виявлено тіла п’ятьох загиблих, п’ятеро людей травмовані.

За фактом вибуху відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки при поводженні з газом, що призвело до тяжких наслідків, загибелі та травмування людей).

Питання швидкої закупівлі квартир для потерпілих унаслідок вибуху у київській багатоповерхівці перебуває на контролі Президента Володимира Зеленського.

Паводок змив дороги на 234,4 млн грн

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.