Повінь пошкодила майже 8 тисяч будівель. Зеленський пообіцяв відновити зруйноване житло

Президент обіцяє, що будуть відновлені всі будинки, пошкоджені внаслідок повені

Житло, зруйноване повінню
відбудують

Про це сказав Президент України Володимир Зеленський під час перебування у Надвірнянському районі Івано-Франківської області, куди він терміново прибув з робочою поїздкою, викликаною ситуацією з повінню, передає Build Portal.

«Вражає масштаб трагедії. Майже 8 тисяч будівель треба відновлювати, багато будівель повністю знесені. Це ніби поганий природний жарт, з яким усім доводиться боротися. Знесені і дамби і декілька старих мостів. Єдиний плюс, який ми побачили, це те, що нові дороги не змило, очевидно, якісні», — сказав Зеленський.

Постраждалим від вибуху на Позняках вручені ключі від нових квартир

Він наголосив, що держава допоможе постраждалим людям.

«Будемо допомагати людям, це головне. На це вже виділені гроші, біля 750 млн грн. Там, де знесено повністю будинки, ми бачили такі приклади, там треба повністю людей переселити. Купимо їм будинки і обов’язково допоможемо», — підкреслив Президент.

Президент України Володимир Зеленській пообіцяв, що всі будинки пошкоджені внаслідок негоди в західних областях України будуть відновлені, якщо ж будинок відновити не можливо, громадянам нададуть нові оселі.

«Всі гроші передані в область, з області будуть передані вам (місцевим жителям — ред.) ми відновимо всі будівлі», — зазначив Зеленський під час спілкування з жителями.

Президент повідомив, що якщо будівлю не можна буде відновити, громадян відселять в нові будинки.

За словами Глави держави, вражає не лише масштаб повені, але й робота служб.

«Кілька днів поспіль з початку біди потужно 24 на 7 працюють наші рятувальники, поліція. За це їм вдячні. Пишаємося нашими людьми, але хочеться, щоб це не повторювалось. Третє, що вражає, це прекрасні люди, які працюють поруч з рятувальниками», — сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, у західних областях підтопленими є 285 населених пунктів, 9 тис. 994 будинки та 8 фельдшерсько-акушерських пунктів; пошкоджено 500 км автодоріг, 135 мостів та 280 м дамб.

Паводок змив дороги на 234,4 млн грн

Кабінет міністрів 25 червня ухвалив рішення спрямувати на захід України близько 700 млн грн на першочергові кроки у подоланні наслідків повені.

Ипотека под 10% уже доступна: государственный банк объявил о программе «Доступное жилье»

 

Паводок змив дороги на 234,4 млн грн
Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.