Позиція голови Державної інспекції містобудування відносно звільнення з посади

Позиція Юрія Васильченка, щодо звільнення з посади голови ДІМ

Юрій Васильченко, про звільнення
з посади голови ДІМ

Кожна дія повинна бути обґрунтованою та підкріпленою правовим змістом. Хочу навести ще один доказ, який свідчить про моє незаконне відсторонення з посади голови ДІМ.

Як я вже говорив, згідно із Законом України «Про державну службу», а саме статті 72, однією з причин рішення про відсторонення державного службовця з посади суб’єктом призначення може бути порушення щодо нього дисциплінарного провадження. Відповідно до частини першої статті 68 цього Закону дисциплінарні провадження порушуються шляхом видання відповідного наказу (розпорядження) суб’єктом призначення.

Я надіслав запит до НАДС та отримав відповідь, що станом на 30 жовтня жодного розпорядчого документу від суб’єкта призначення щодо порушення дисциплінарного провадження стосовно мене як голови ДІМ не надходило до Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Це лише додатково підтверджує відсутність правових підстав для прийняття рішення про моє відсторонення. Як я вже говорив, всі питання вирішуватиму в суді.

Але найбільше хвилює зараз фактичне блокування реформи містобудування зацікавленими особами. Через ці дії гальмує запуск роботи ДІМ. А жодного правового фундаменту такі дії не мають.

Оригінал публікації розміщено за посиланням https://www.facebook.com/VasilchenkoYuriy/posts/184143166621884

Джерело: прес-служба ДІМ

Точка зору редакції Build Portal може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.