Працюємо над повним оновленням топографічної основи масштабу 1:2000 — КМДА

У Департаменті містобудування та архітектури КМДА повідомили про повне оновлення топографічної основи, данні з якої використовуються для підготовки містобудівних умов та обмежень

Оновлення топографічної
основи Києва

Топографічна основа — це єдині за змістом та оформленням географічні дані, які в Департаменті, зокрема, використовуються для підготовки вихідних даних на будівництво — містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів, тощо.

Ми використовуємо здебільшого два види топографічної основи:

 — у масштабі 1:500, яка сьогодні використовується у специфічних задачах стосовно окремих земельних ділянок;
 — у масштабі 1:2000. Ця основа використовується для роботи з містобудівною документацією.

Востаннє топографічна основа масштабом 1:2000 повністю оновлювалась у 2013-2014 роках. Після цього змінювались лише окремі невеликі зони, а не всі матеріали повністю. Однак цього недостатньо, адже Київ вже радикально інший.

На сайті містобудівного кадастру Києва з’являться нові онлайн-послуги

Тому сьогодні оновлюємо топографічну основу масштабом 1:2000 на всю територію Києва, а також всі ресурси, в яких вона використовується. В майбутньому планується створення системи, яка буде постійно оновлюватись. Це дозволить отримувати актуальну інформацію для всіх, кому вона потрібна.

На программу «теплые кредиты» в бюджете денег нет. Комментарий Буславец

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Источник:
facebook

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.