Правоохоронці викрили ДАБІ на масштабній незаконній видачі дозвільних документів

Участь у цьому брали колишній і діючі чиновники ДАБІ й інших держорганів

СБУ викрила корупцію в ДАБІ

Служба безпеки України (СБУ) викрила посадовців Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) на масштабній незаконній видачі будівельним компаніям дозвільних документів і сертифікатів готовності вводу об’єктів в експлуатацію. Про це повідомляється на сайті СБУ.

Будівельні махінації: як з борються в прогресивних країнах і що планують в Україні

Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що до організованої групи входили колишні й діючі чиновники ДАБІ та посадовці інших органів державної влади.

«Для проведення оборудки фігуранти використовували підконтрольні «консалтингові» комерційні структури. Вони виступали посередниками між будівельними комерційними структурами та посадовцями ДАБІ під час їх «переговорів» щодо отримання дозвільних документів і сертифікатів готовності вводу об’єкта в експлуатацію. Роль комерційних структур полягала у наданні «позитивного» рішення щодо видачі документації», – пояснюють у пресслужбі СБУ.

У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці провели понад 50 обшуків за адресами адміністративних приміщень державних установ, в офісах підконтрольних комерційних структур, місцях проживання фігурантів і в транспортних засобах.  Тривають слідчі дії за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Боротьба із корупцією в ДАБК спільними зусиллями: ЗМІ, ГО та підприємців запрошують приєднатися

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства

Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.