Програму «Теплі кредити» можуть продовжити на 2021 рік

Держенергоефективності подало на розгляд уряду проект рішення про продовження і розширення програми «теплих кредитів» на 2021 рік

«Теплі кредити» хочуть
продовжити на наступний рік

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження ініціює продовження програми стимулювання енергоефективних заходів (програма «теплих кредитів») на 2021 рік.

Про це йдеться в повідомленні агентства.

«Усвідомлюючи затребуваність програми, Держенергоефективності за підтримки Міністерства енергетики вже розробило і подало на розгляд уряду проект рішення про продовження і розширення програми «теплих кредитів» на 2021 рік», — сказано в ньому.

Відзначається, що в 2020 році програмою скористалися понад 100 тис. Домогосподарств, які залучили понад 1 млрд гривень кредитних коштів на термомодернізацію свого житла.

16 тисяч сімей не отримають квартири: на програму «Доступне житло» коштів не передбачено — Голова Держмолодьжитла

Всього за 6 років дії програми понад 850 тис. Домогосподарств інвестували в енергоефективні заходи понад 8,6 млрд гривень.

При цьому з державного бюджету їм було виплачено 3,2 млрд гривень компенсацій.

Нагадаємо, проект державного бюджету на 2021 рік не передбачає окремих програм щодо державної підтримки енергоефективності в житловому секторі.

Фонд енергоефективності хотів заборонити ОСББ брати «теплі кредити» паралельно з участю в програмі фонду.

У грудні 2018 року Україна і ЄС домовилися про виділення 54 млн Евро на фінансування Фонду енергоефективності, а на початку минулого року було підписано угоду про виділення 50 млн євро на фінансування.

Назначение субсидий: из-за коллизии на рынке газа украинцы могут лишится субсидий 

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.