Проєкт нового генплану Києва розроблений на 99%: коли почнуться громадські слухання?

Начальник комунальної організації «Київгенплан» Сергій Броневицький розповів про ступінь готовності проєкту нового генплану Києва та повідомив дату початку громадських слухань

Проєкт генплану Києва
розроблений на 99%

Проєкт генерального плану Києва розроблений на 99%. Наприкінці листопада цього року почнуться громадські слухання. Про це розповів начальник комунальної організації «Київгенплан» Сергій Броневицький.

«З березня проєкт генплану у нас на сайті. Фактично ми вже розпочали неформальні громадські слухання. До нас надійшли сотні зауважень киян. Ми розглядаємо усі, без виключення, відповідаємо на усі. Не потрібно чекати офіційних слухань, можна надсилати рекомендації через сайт», — розповів Броневицький.

Ініціатива Гетьманцева: що парламентарі готують будівельному ринку

За його словами, розрахункові показники чинного генплану закінчуються наприкінці цього року.

«За законом генплан потрібно оновлювати щоп’ять років. Генплан міста Києва не оновлювався вже 20 років. Генплан передбачав 2,6 мільйонів населення на 2020 рік, а у нас вже понад три мільйони населення. За ним неможливо планувати ні розвиток місцевої інфраструктури, ні транспорту тощо».

Він висловив сподівання, що наступного року місто Київ буде з новим генеральним планом.

Для розробки нового генплану брали дані за січень 2020 року. Під час розробки команда співпрацювала з архітекторами з Лейпцига, експертами Ради Європи, Світового банку, Спілкою архітекторів України.

Проєкт Генплану складається із 17 томів текстових і графічних матеріалів, та брошури основних положень, які можна було переглянути на сайті.

COVID-19: Жесткий карантин выходного дня могут ввести уже 14-15 ноября. Какие будут действовать ограничения 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о широком разнообразии фасадной сетки украинского производства

Источник:
hmarochos

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.