Ринок комерційної нерухомості: обсяг глобальних інвестицій скоротився на 31%

У річному обчисленні обсяг продажів комерційної власності по всьому світу скоротився на 31%

Комерційна нерухомість:
рівень інвестицій відновлюється

Відома консалтингова компанія повідомляє про те, що інвестиції в комерційну нерухомість по всьому світу почали поступово відновлюватися. У третьому кварталі 2020 року глобальні капіталовкладення в комерційні об’єкти зросли на 23% в порівнянні з попереднім кварталом до $ 147 млрд, особливо коштом зростання на 34% в США. Однак у річному обчисленні обсяг продажів комерційної власності скоротився на 31%.

Америка 

Обсяг інвестицій в комерційну нерухомість в Америці збільшився на 30% в порівнянні з попереднім кварталом до $ 64 млрд, повернувшись до рівня 10-річної давності. На США припадає 96% інвестиційної активності цього регіону. Однак зниження на 59% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і на 44% з початку року в Північній і Південній Америці виявилося найбільш значним серед всіх трьох регіонів світу.

Коммерческая недвижимость: рейтинг лучших стран для инвестирования (ИНФОГРАФИКА)

Європа

Обсяг капіталовкладень в комерційні об’єкти Старого Світу збільшився на 11% в порівнянні з попереднім кварталом до $57 млрд, але знизився на 37% в порівнянні з роком раніше. Найкраще йшли справи в Великобританії, Франції та Ірландії, де спостерігалося відновлення активності в порівнянні з попереднім кварталом.

Прогноз по мировому рынку недвижимости до конца 2020 года

Азіатсько-Тихоокеанський регіон

Обсяг продажів збільшився на 38% в порівнянні з попереднім кварталом до $ 26 млрд, що стало найшвидшим зростанням у всіх регіонах світу. У річному обчисленні він скоротився на 27%, що є поліпшеним показником в порівнянні зі спадом на 41% у другому кварталі. За темпами відновлення лідирували Південна Корея, Тайвань та Індія.

Фахівці вважають, що глобальні інвестиції в комерційну нерухомість продовжать помірне відновлення до тих пір, поки не стане доступною і не набуде широкого поширення вакцина від коронавіруса. Оскільки в нинішньому році це малоймовірно, вони оцінюють зниження за весь 2020 рік приблизно в 38%. Це краще, ніж під час глобальної рецесії 2008 року, коли глобальні інвестиції скоротилися на 58%.

Налог на недвижимость по-новому: «золотые» хрущевки и отмена «льготной» минимальной площади 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о сферах применения и преимущества тротуарных плит из бетона

Источник:
propertytimes

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.