Розгляд справи про незаконну ліквідацію ДАБІ відкладено судом

У окружному суді Києва відклали розгляд справи про незаконну реформу ДАБІ

Розгляд справи про
незаконну ліквідацію ДАБІ

В Окружному адміністративному суді міста Києва відбулось чергове підготовче засідання у справі № 640/13674/20 за позовом Громадської організації «Мінбуд» до Кабінету Міністрів України про визнання незаконною та нечинною постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2020 № 218 «Про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2020 № 219 «Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду».

Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію із розслідування корупції в органах ДАБІ

Суд вилучив із числа третіх осіб Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні України, оскільки цей орган ще не зареєстровано в установленому порядку, а на судове засідання не з’явились представники Держархбудінспекції.

Також він зазначив, що Державна інспекція містобудування та Державна сервісна служба не отримують поштову кореспонденцію від сторін по справі та суду.

Через невиконання сторонами своїх процесуальних обов’язків підготовче судове засідання відкладено на 15 жовтня 2020 року.

Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal «Перезагрузка ГАСИ».     

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Источник:
propertytimes

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.