Розпочато громадське обговорення наказу про мінімальні вимоги до енергоефективності будівель

Мінрегіон почав обговорення наказу Мінрегіону «Про затвердження мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель»

Громадське обговорення

Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель».

Метою прийняття наказу є встановлення мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель на основі розрахованих для еталонних будівель даних, з урахуванням вимог до теплотехнічних характеристик огороджувальних конструкцій, енергетичної ефективності інженерних систем (у тому числі обладнання) будівель, відповідно до економічно доцільного рівня та в залежності від функціонального призначення та висотності будівель, виду будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт).

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом місяця на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Директорат технічного регулювання у будівництві, тел. 278-51-46, KononovaNV@minregion.gov.ua

Устаревшее жилье снесут? Куда отселят жильцов и что не так с законопроектом


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему «Короновирус и строителство — прогнозы и советы»
   

Источник:
propertytimes

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.