Розрахунок тарифів на тепло змінено урядом

Ухвалені зміни сприятимуть подальшому використанню альтернативних видів палива для виробництва теплової енергії

Розрахунок тарифв
на тепло хмінено

Кабінет міністрів вніс зміни до Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання. Про це повідомляється на сайті Кабміну.

Постанова визначає механізм врахування двоставкових тарифів.

Уряд виокремив ще один комунальний тариф для населення. Що відомо

Документ розробляли спільно Міністерство енергетики та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

У пояснювальній записці до документа, зазначається, що підприємства у сфері теплоенергетики мають право формувати одноставкові чи двоставкові тарифи на теплову енергію. При цьому останні складаються з умовно-змінної частини та умовно-постійної частини.

Раніше в порядку розрахунку середньозважених тарифів такий механізм був відсутній. Проєкт акта передбачає правове врегулювання цього питання та формує правило обліку двоставкових тарифів при розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію.

Двоставковий тариф на опалення складається з двох частин – абонентської плати, яка компенсує умовно-постійну частину тарифу, а також вартості одиниці реалізованої теплової енергії, яка компенсує умовно-змінну частину тарифу.

Ухвалені зміни до Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію сприятимуть подальшому використанню альтернативних видів палива для виробництва теплової енергії.

Газ подорожал более чем на 200%, это спровоцирует рост цен на тепло и горячую воду 

Интересно о ремонте: ранее мы писали, о функциональной значимости и преимуществах настенных светильников
Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.