Розширене засідання Ради директорів КБУ: про ключові питання галузі, обрання президента і віце-президента (ФОТО)

8 жовтня відбулось Розширене засідання Ради директорів КБУ, в ході якого було обрано президента та віце-президента КБУ, обговорено нагальні питання будівельної галузі і прийнято нових членів до лав КБУ

Розширене засідання
ради директорів КБУ

Засідання відбулося у міксовому форматі — онлайн та оффлайн, за участю гостей: заступник Голови Комітету ВР України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, керівник юридичного напряму Офісу простих рішень та результатів Семен Кривонос, президент Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC) Томас Бауер та виконавчий директор FIEC Доменіко Капогранде.

Василь Лозинський привітав присутніх: «Перед усіма галузями стоїть питання: як ми будемо працювати, враховуючи виклики ковіду. Я впевнений, що будівництво витримає, залишиться драйвером розвитку економіки. Головний виклик цього року – завершити реформу ДАБІ. Є декілька її варіантів. Ми маємо знайти компроміс, щоб реформа запрацювала. Якщо на початку року у нас були для реформи місяці, то зараз вже часу на розкачку нема, мова йде про дні. Держава та бізнес мають бути спільно відповідальні, лише тоді буде результат».

Керівник юридичного напряму Офісу простих рішень та результатів Семен Кривонос представив присутнім пропозиції експертів Офісу щодо реформування ДАБІ та лібералізації підключення до електромереж.

«Передача частини функцій контролю третім особам – надійний інструмент боротьби з монополією та корупцією. Цей метод показав добрі результати у експертизі та БТІ, допоможе він у вирішенні питання контролю та нагляду у будівництві», — наголосив Кривонос.

Одноголосно проголосували за переобрання Лева Парцхаладзе Президентом КБУ, Александр Ротов головою Ради директорів КБУ та оновленого складу віце-президентів КБУ.

«Вдячний за довіру та підтримку. Разом ми багато робимо для будівельної галузі і разом продовжуємо працювати далі для її розвитку»,— зазначив Лев Парцхаладзе.

За його словами, КБУ – це найбільше галузеве об’єднання, що представляє інтереси будівельної спільноти країни та має свої представництва в усіх регіонах. Є єдиним представником України у Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC).  

Президент КБУ наголосив: «Ми постійно розвиваємося та рухаємося вперед. Конфедерація офіційно представлена в складі Ради Федерації Роботодавців України (ФРУ) та очолюємо будівельний комітет у ФРУ. А члени КБУ входять робочі групи при профільному комітеті Верховної ради, Кабінету міністрів, Офісу Президента та інших держорганів». 

Лев Парцхаладзе окреслив низку питань, що потрібно вирішити для ефективної роботи галузі:

— передача функцій ДАБІ в приватні руки;

— впровадження конкурентного середовища на ринку електромереж;

— іпотека під доступний%,

— створення єдиного містобудівного кодексу і впровадження єдиного стандарту розробки містобудівної документації;

— повне оновлення бази ДБН;

— перегляд освітніх програм, залучення учасників бізнесу до їх формування;

— прийняття законопроекту, яким буде передбачено механізм аналізу проектів і дієвого механізму захисту прав інвесторів.

«Вся команда КБУ продовжує системно та плідно працювати для успіху бізнесу. Адже успішний бізнес — це успішна країна!», — сказав Президент КБУ.

Олександр Ротов зазначив, що до лав КБУ постійно долучаються нові учасники та представив їх.

 «До Ради директорів КБУ вступили —  ТОВ «ІМПЕРАТИВ ЮА», ТОВ «УРБАН ЕКСПЕРТС», ТОВ «РІВЕР ТАУН ДЕВЕЛОПМЕНТ», ТОВ «ДІМ ДІМ УКРАЇНА», ТОВ «КРЕАТОР БУД» та ТОВ «ГРІНХАБ». А ПрАТ «АБ СТОЛИЧНИЙ» увійшов до звичайних членів конфедерації. Всіх вітаю в нашій команді», — поінформував голова Ради директорів КБУ.

Фото: прес-служба Build Portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.