Шахраї під виглядом співробітників Держпраці вимагають гроші з підприємців

Держпраці попереджає, що телефонні шахраї під виглядом співробітників Держпраці вимагають гроші з підприємців

Не Держпраці, а шахраї
вимагають гроші в підприємців

Телефонні шахраї вводять в оману підприємців, представляючись керівництвом Держпраці. Про це попередили на сайті служби.

«У зв’язку з надходженням інформації від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки невстановлених осіб від імені керівництва Державної служби України з питань праці з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом, наголошуємо, що такі дзвінки здійснюються шахраями, які не мають жодного відношення до керівництва та працівників служби», — йдеться в повідомленні.

Про можливі шахрайські чи провокаційні дії в Держпраці просять повідомляти за номером телефону 044-248-74-35 (головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Олександр Гарбар) та в правоохоронні органи.

Ждите высокие штрафы за каждого неоформленного сторудника: Госструда приступает к активным проверкам. На что обратить внимание

Державна служба праці з вересня почала інспектувати роботодавців, які мають найвищий ризик використання тіньової зайнятості. Це суб’єкти, у яких обсяг наданих послуг не відповідає фактичній цільності найманих працівників, у яких відбулося зменшення кількості найманих працівників під час карантину та відсутня позитивна динаміка працевлаштування після пом’якшення карантинних заходів. Також під перевірки підпадуть роботодавці, які приховують трудові відносини, замінюючи їх іншими видами цивільних або господарських відносин.

У пресслужбі також зазначили, до 1 вересня тривали роз’яснювальні роботи з роботодавцями.

У пресслужбі зазначили, що за порушення законодавства у сфері оформлення трудових відносин кримінальна відповідальність може передбачати штраф від 34 до 85 тис. грн, позбавлення права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, виправні роботи на строк до двох років, або арешт до 6 місяців.

Минимальная зарплата повышена до 5000 грн. Что изменится? Спойлер: меньше субсидий, больше налогов

Интересно про строительство: ранее мы писали о том, как выбрать сайдинг для дома и дачи

Источник:
propertytimes

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.