Шулявський міст: ціна реконструкції досягла вже 2 мільярдів і, можливо, збільшуватиметься далі

У тендерній документації зазначено, що «договірна ціна робіт є динамічною» і може змінюватися відповідно до законодавства про закупівлі

Шулявський міст дорожчає

Будівництво нової розв’зки на Шулявці, яке на перших етапах роботи обіцяли закінчити до 2019 року, все ще триває і з кожним новим етапом вимагає все більше коштів. Вартість реконструкції шляхопроводу зросла до двох мільярдів гривень і може збільшуватися далі.

Як відомо, для будівництва заїзду з проспекту Перемоги має бути викуплений та знесений цех №5 заводу «Більшовик». У зв’язку з цим було продовжено роботи з коригування проєкту до кінця грудня 2020 року.

12 нових тросів вкрали з Подільського мосту. Без них монтаж неможливий. Кличко заявив про саботаж. Що відомо

598 мільйоні 499 тисяч гривень – така ціна реконструкції згідно з основним договором за тендером. Відповідно до документу всі роботи з реконструкції і благоустрію мають закінчити до червня 2019 року. Водночас у договорі сказано, що «договірна ціна робіт є динамічною». Це і створює можливість для підвищення вартості. 

 

У жовтні 2019 року вартість мосту зросла з 600 мільйонів до одного мільярда. Міський голова Віталій Кличко пояснив збільшення витрат необхідністю переносити колектор і теплову мережу. За його словами, одразу передбачити додаткові роботи на прилеглих територіях було неможливо.

Розовые парковки для женщин открыли в Казани, они вдвое шире обычных. Недовольны все — женщины, мужчины, полиция

У лютому 2020 року у КМДА заявили, що вартість будівництва мосту може знову зрости на 700 мільйонів.

Відповідно до експертизи проєкту у березні 2020 року, вартість робіт наблизилася вже до двох мільярдів гривень.

 

Головною перепоною для будівництва довгий час була неможливість знести п’ятий цех заводу «Більшовик», аби побудувати на його місці з’їзд розв’язки. У березні 2020 року провели тендер з оцінювання цеху для викупу.

Коригування проєкту мало завершитися у грудні 2019 року. Але 27 грудня 2019 року додатковою угодою продовжили строк дії договору до 31 грудня 2020 року. Отже, вартість будівництва розв’язки може коригуватися до кінця року.

Нагадаємо, інженер Віктор Петрук розробив альтернативний проєкт Шулявської розв’язки, який не потребував знесення цеху.

Ціна газу для населення: Нафтогаз пропонує зафіксувати ціна газу на рік. Хто може скористатися і скільки коштує?

Зображення документів – Рух ЧЕСНО

Фото на заставці – Радіо Свобода

 

Источник:
hmarochos

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.