Силуети на склі: в Україні покажуть пам’ятки, що не збереглися (ФОТО)

В Україні стартував унікальний проект, який дозволить побачити архітектурні пам’ятки, яких вже немає

Силуети на склі: втрачені пам’ятки

У місті над Десною реалізується проєкт «Силуети на склі, або Чернігів, який не зберігся», що покаже місцеві пам’ятки, яких вже немає.

Про це повідомила пресслужба Чернігівської міської ради.

«Користуючись досвідом зарубіжних колег, у Чернігові вирішили спробувати реалізувати невеликий проєкт «Силуети на склі, або Чернігів, який не зберігся». Ініціювало і поступово реалізує його Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, а саме – відділ туризму і Чернігівський туристично-інформаційний центр (ТІЦ)», – йдеться в повідомлені.

 
Зазначається, що втіленню проєкту передував цілий рік роботи, пов’язаної з вибором об’єктів-претендентів, ракурсів тощо. На сьогодні напрацьовано вже дев’ять макетів авторства чернігівського історика Олександра Бондаря.

«Тарілка» на Либідській: представлено повний проєкт реконструкції (ФОТО)

 
Втілити задум управління сподівається за рахунок грантових коштів, на залучення яких зараз активно подає заявки. Адже в місцевому бюджеті 2020 року фінансування такого проєкту не передбачене.

 
Щойно будуть гроші, першою з’явиться скляна табличка із силуетом Покровської церкви ХІХ ст. Вона була прибудована як тепла церква до Катерининського храму за проєктом 1836 р. замість старої дерев’яної будівлі, що існувала з ХVII ст.

COVID-19: с 5 октября новое эпидемическое зонирование. Какие ограничения действуют (СПИСОК, КАРТА)

Интересно о спецтехнике: ранее мы писали о эксплуатационных параметрах и основных преимуществах автогрейдеров Shantui

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.