Скільки новобудов Києва має закриту територію? (ІНФОГРАФІКА)

Від 2015 до 2019 року у Києві збудували 472 нових житлових комплексів. Скільки з них мають закриту територію

Кількість ЖК Києва
із закритою територією

У характеристиках нових житлових комплексів Києва часто фігурує пункт «закрита територія». Згідно досліджень, 61% ЖК Києва мають огорожу.

Жилье подорожает? Как на цену недвижимости повлияет закон о риелторах и смена главы НБУ

Від 2015 до 2019 року у Києві збудували 472 нових житлових комплексів. Понад половина з них мають повністю закриту територію — і від сторонніх, і від авто. І лише 18% неогороджені.

Пропозицію формує попит. Кияни часто надають перевагу закритим територіям, вважаючи їх більш безпечними. Така позиція не унікальна. Огороджені спільноти житлових комплексів, gated communities, є популярними у багатьох країнах світу — США, Британії, Бразилії, Аргентині, Мексиці, Південній Африці, Китаї. Закритими є цілі мікрорайони зі своїми вулицями, парками, ігровими та спортивними майданчиками.

Паркан асоціюється з безпекою, але дослідження ставлять безпечність огороджених спільнот під сумнів. Так, паркан не є гарантією відсутності таких злочинів як пограбування зі зломом, й у деяких випадках навіть провокує злочинну діяльність як вночі, так і вдень. Крім того, закриті території сприяють сегрегації, розділенню на своїх та чужих. І ще паркани просто заважають дістатися з пункту А у пункту Б.

Карантин в Киеве продлят после 31 июля – главный санитарный врач столицы


Источник:
bigkyiv

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.