Соцдопомогу отримають не всі, а якщо отримають, то меншу. Тепер субсидії і пільги рахують як дохід

Кабмін посилює правила отримання субсидій

Соцвиплати значно скоротять

Так, відомо, що прийнято постанову №632, в якій розкриваються деталі теми виплати державної соціальної допомоги. Тепер субсидії і пільги будуть враховуватися як дохід.

Суть нового документа в тому, щоб штучно збільшити середній дохід сім’ї. У результаті сім’я, яка потребує соцдопомоги, буде отримувати її меншого розміру, або ж не буде взагалі. Таким чином, уряд планує заощадити на виплатах.

Соцпомощь значительно сократят и получат ее не все. Новые правила выплат от государства

Замначальника управління соцзахисту департаменту гуманітарної політики міськради Леся Дронь пояснила, як буде проводитися розрахунок середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Отже, потрібно порахувати загальну суму сукупного доходу за визначений законодавством період і поділити її на шість.

А для визначення середньомісячного сукупного доходу на одного члена сім’ї слід середньомісячний сукупний дохід сім’ї поділити на кількість її членів.

Щоб визначити потрібну суму, тепер варто враховувати: зарплату після відрахування податків, грошове забезпечення військовослужбовців, пенсії і виплати для суддів у відставці, стипендію, соцвиплати (+ субсидію), пільги на оплату ЖКГ, покупку твердого палива і скрапленого газу, допомогу з безробіття, перекази з-за кордону, доходи від продажу молочних продуктів і сировини, продукції тваринництва (30% нарахованих сум).

А враховуватися не будуть: соцвиплати при народженні дитини, разові виплати при усиновленні, виплати матерям-героїням, соцдопомогу дітям-сиротам, виплати «муніципальним няням», аліменти, доходи від розміщення депозитів, допомога на поховання.

Цена на газ для населения продолжит расти. Он значительно подорожает — экс министра ЖКХ о нововведении по газу 

, наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина 

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.