Споживачі переплатять за електроенергію до 1,55 млрд гривень, через блокування закону про «зелену» генерацію

Підписання закону тиждень тому заблокувала народна депутатка Анна Скороход

900 млн-1,55 млрд грн заплатимо
додатково через блокування закону

Через блокування закону про зміну умов підтримки виробників «зеленої» генерації споживачі втратять у липні-серпні сумарно 1,55 млрд грн. Про це під час пресконференції сказала в.о. міністра енергетики Ольга Буславець.

«Чого це буде коштувати споживачам? Затримка імплементації закону в липні коштуватиме 900 млн грн. Якщо закон не набере чинності з 1 серпня, то ще — додатково 650 млн, які будуть сплачені споживачами», — зазначила Буславець.

Нужно поднять тарифы на электроэнергию для населения на 100%, чтобы компенсировать «зеленый» тариф

Тиждень тому передачу закону про реструктуризацію «зеленого» тарифу на підпис президенту Володимиру Зеленському заблокувала народна депутатка Анна Скороход. Тоді вона зареєструвала проєкт постанови про скасування рішення ВР від 21 липня 2020 про прийняття в цілому закону № 3658 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел».

Скороход входить до комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. 

Долги за коммуналку будут выбивать коллекторы. Комментарии экспертов

21 липня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №3658 про вдосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з ВЕД, що має реструктуризувати та знизити «зелений» тариф.

Буславець висловила сподівання, що депутати знайдуть спосіб розблокувати підписання законопроєкт ще до початку роботи чергової сесії ВРУ.

 

в интерьере

Источник:
hmarochos

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.