Створення терорганів Держсервісбуду схвалено Кабінетом Міністрів

Уряд схвалив створення територіальних органів Державної сервісної служби містобудування

Схвалено створення
терорганів Держсервісбуду 

Кабінет Міністрів прийняв постанову, відповідно до якої будуть створені територіальні органи Державної сервісної служби містобудування (Держсервісбуд) як структурні підрозділи її апарату, відповідне рішення уряд схвалив на засіданні 9 вересня.

Згідно з пояснювальною запискою, зазначеною постановою також пропонується віднести індивідуальне визначене майно Державної архітектурно-будівельної інспекції до сфери управління Держсервісбуду та Державної інспекції з містобудування (ДІМ).

Крім цього, документ визначає граничну чисельність працівників апарату та територіальних органів Держсервісбуду та ДІМ.

Нашадаємо, Кабмін постановами від 13 березня 2020 року № 218 та № 219 ліквідував Державну архітектурно-будівельну інспекцію України та створив три нові центральні органи виконавчої влади: Державну інспекцію містобудування України, Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні України та Державну сервісну службу містобудування України.

Опубліковано рейтинг українських міст із найкращим бізнес-кліматом. Київ на 21-му місці і це не дуже добре

Основними завданнями Держсервісбуду є надання (отримання, реєстрація), відмова у видачі чи анулювання (скасування) документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Державна інспекція містобудування України (ДІМ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду (крім надання (отримання, реєстрації), відмов у видачі чи анулювання (скасування) документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів).

COVID-19: Киев в «оранжевой» зоне. С 14 сентября действует новое эпидемиологическое зонирование (КАРТА, СПИСОК)

Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal «Перезагрузка ГАСИ».   

Интересно про строительство: ранее мы писали о принципах работы и преимуществах индукционных электрических котлов

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.