Субсидії не видадуть сім’ям, які мають заборгованість по оплаті комунальних послуг. Подробиці постанови №373

Сім’ї, які заборгували за комунальні послуги не зможуть отримати субсидії готівкю

Чи надаватимуть субсидію, якщо
є борг за комунальні послуги?

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко розповів, що субсидії відбирають у сімей, що мають заборгованість по оплаті комунальних послуг, згідно з постановою Кабінету міністрів України №373.

«Дійсно, 373 постанова ще в минулому році ввело принцип надання пільг на оплату послуг ЖКГ в грошовій формі», — розповів Віталій Музиченко.

Газ для населення подорожчає на 19%, а водопостачання на 23% — прогноз Мінекономіки на 2020 рік

Заступник міністра також нагадав, що субсидії в Україні виплачуються в готівковій та безготівковій формі. Готівкова форма отримання субсидії — це коли пільги виплачуються українцям разом з пенсіями, а безготівкова форма — це коли гроші перераховуються Ощадбанку, а фінустанова далі самостійно проводить оплату комуналки.

Музиченко зазначив, що до квітня 2020 року діяли обрана субсідіантом форма виплати, однак з травня, тобто після завершення опалювального сезону 2019-2020, Мінсоцполітики почало подавати запити про наявність серед субсідіантов-боржників, які отримуючи пільги готівкою, не платять за комунальні послуги.

Цены на электроэнергию вырастут на 14-15%. Облэнерго получили RAB-тариф

У разі якщо боргів по комуналці у людини немає, то він і далі буде отримувати субсидії готівкою, а ось боржників будуть переводити на безготівкову форму виплати субсидії.

«Якщо заявник здійснить оплату своїх боргів, він має можливість звернутися із заявою та знову повернути готівкову форму», — сказав Музиченко.

Нагадаємо, субсидія призначається виходячи з єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг, встановлені постановою Уряду від 06.08.2014 № 409 (зі змінами). 

Нужно перейти к абонентской плате за жилищно-коммунальные услуги, тогда субсидии не понадобятся — эксперт 

Интересно про строительство: ранее мы писали о том, как выбрать сайдинг для дома и дачи

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.