Субсидії скорочено на 2,7 млрд грн — проект бюджету на 2021 рік

У проекті бюджету-2021 скорочено видатки на субсидії

Скорочення субсидій
на 2021 рік

Кабінет міністрів заклав в проект державного бюджету на 2021 рік видатки на субсидії суму 36,6 млрд грн. Це на 6,9% (на 2,7 млрд грн) менше, ніж у 2020 році (39,3 млрд грн).

Про це йдеться в проекті держбюджету, оприлюдненому на сайті Верховної ради.

Витрати передбачені за статтею «виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в готівковій формі».

Міністр фінансів Сергій Марченко зазначив, що проект бюджету-2021 є реалістичним і збалансованим. Документ ґрунтується на макроекономічному прогнозі, який уряд ухвалив у липні цього року.

«По суті це бюджет можливостей для розвитку економіки і підтримки наших громадян і бізнесу в умовах «перезапуску» економіки після удару пандемії коронавірусної хвороби», — сказав глава Мінфіну.

За долги по ЖКХ хотят усилить наказание: огромные штрафы и арест имущества. Законопроект №3613 рекомендован Раде

Крім того, уряд схвалив законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України про забезпечення збалансованості».

Нагадаємо, в Україні з 1 січня 2021 року запроваджується превентивна верифікація інформації, яка подається громадянами при зверненні за державною допомогою. Міністерство фінансів створило інформаційно-аналітичну платформу верифікації, яка об’єднує в одному місці інформацію про реципієнта з багатьох джерел.

Назначение субсидий: из-за коллизии на рынке газа украинцы могут лишится субсидий

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.