Термомодернізувати будинки допоможуть фахівців з супроводу проєктів. 70% вартості їх послуг компенсує Фонд

Залучення фахівців з супроводу проєктів дозволить розширити практику термомодернізації багатоповерхівок в Україні

До термомодернізації багатоповерхівок
залучать фахівців

Мінрегіон спільно з Фондом енергоефективності надали новий ефективний інструмент для учасників програми «Енергодім», передає Build Portal, посилаючись на Мінрегіон.

У Мінрегіоні новий замміністра. Чим він опікуватиметься?

Як зазначив Василь Лозинський, перший заступник Міністра розвитку громад та територій України, доволі часто ОСББ, маючи бажання утеплити свій будинок та зробити його комфортнішим для проживання, не можуть втілити задумане через відсутність фахівця, який б супроводжував проєкт термомодернізації.

«Мінрегіон спільно з Фондом енергоефективності надали новий ефективний інструмент  учасникам програми «Енергодім». Залучення фахівців з супроводу проєктів, і відшкодування Фондом 70% вартості їх послуг, допоможе розширити практику термомодернізації багатоповерхівок в Україні та створить новий ринок робочих місць», – наголосив Василь Лозинський.

Податок на аренду житла можуть змінити. Скільки доведеться платити і хто ініціатор

За словами Юлії Головатюк-Унгуряну, директора Фонду енергоефективності, проєктні менеджери працюватимуть на ринкових умовах та допоможуть ОСББ у пошуку підрядників для виконання робіт з термомодернізації, а також зможуть попередньо розрахувати вартість робіт, надати допомогу в оформленні документів та під час укладання договорів, проаналізують варіанти щодо кредитування та фінансових можливостей об’єднання. «Програма «Енергодім» зазнала важливих змін, які збільшують рівень підтримки для ОСББ. Співвласники зможуть залучати проєктних менеджерів до всіх етапів реалізації проєкту», – зазначила вона.

Цена на газ для населения значительно вырастет — экс министра ЖКХ о нововведении по газу 

, наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина 

Источник:
minregion

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.