У Держбюджеті на 2020 рік не передбачено 100 млн грн на «Доступне житло». Кабмін просять відновити програму

Кабмін просять відновити програму «Доступне житло»

У бюджеті 2020 не передбачено
фінансування програми «Доступне житло»

У Державному бюджеті на 2020 рік, в який напередодні були внесені зміни, більше не передбачено 100 млн грн на програму «Доступне житло», проте Держмолодьжитло докладе всіх зусиль, щоб до кінця року переглянути ці зміни.

Про це заявив голова правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (Держмолодьжитло) Сергій Комнатний.

«В умовах кризи основний акцент у видатках бюджету зроблений на соціальні виплати, пенсії і витрати на потреби медицини, в т.ч. створення Фонду боротьби з COVID-2019. Такий підхід абсолютно зрозумілий. Разом з тим, вважаємо категорично неприйнятним фактична відмова державної влади від підтримки громадян України в їх забезпеченні житлом. Йдеться про відсутність в новій версії Держбюджету 100 млн грн, які до сих пір були передбачені на програму «Доступне житло», — написав Комнатний.

Збирати на житло доведеться від 17 до понад 33 років — експерт

Він також висловив надію на те, що економіка країни відновиться після пандемії, а прийняті зміни до Державного бюджету-2020 будуть переглянуті.

«Запевняю: ми не зупинимо роботу з центральними органами влади, продовжимо переконувати чиновників і депутатів до завершення 2020 року повернути в бюджет кошти, які передбачалися на програму« Доступне житло », і відновити молодіжне житлове кредитування», — зазначив Комнатний.

Майже 45% житла в Україні жодного разу капітально не ремонтувалось (ІНФОГРАФІКА)

 и том, где их можно выбрать 

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.