У Києві відновлюють четверту вежу Київської фортеці на Печерську. Як йдуть роботи (фото)

Протиаварійні роботи у Наводницькій башті обіцяють завершити у грудні 2020 року.

Відновлення Наводницької башти

Першочергові протиаварійні роботи у Наводницькій башті Національного музею «Київська фортеця» планують завершити у грудні. Про це розповів заступник генерального директора музею Андрій В’ялець.

На порятунок об’єкту виділено більше 10 мільйонів гривень. За ці кошти будуть проведені першочергові протиаварійні заходи – накриття башти, прибирання сміття, укріплення фундаментів та частково стіни.

Кличко запалив Подільсько-Воскресенський міст, наступний етап — метро на Троещину (ФОТО, ВІДЕО)

Зараз тривають роботи з будівництва та перекладки верхньої частини зовнішньої стіни, на яку має спиратися конструкція даху. Робітники перекладають аутентичну цеглу, а там де вона зруйнована – використовують сучасні матеріали.

 

Музейники створили концепцію музеєфікації, яку впровадять після повного завершення реставрації. Передбачається створення музейно-мистецького комплексу, головну роль у якому відіграватиме Музей українських повстань та революцій, розміщення творчих майстерень, акустичного залу у дворі башти.

 

«Тарілка» на Либідській: представлено повний проєкт реконструкції (ФОТО)

У вересні почалася реставрація 4-ї вежі Київської фортеці. Тендер щодо реставрації пам’ятки архітектури відбувся у червні цього року, а терміном виконання робіт вказано період з травня по кінець жовтня. Конкурс виграла компанія «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне виробниче управління» з пропозицією 10,6 мільйона гривень.

Наводницька башта побудована у 1833-1839 роках. Споруда була розрахована на оборону, що складалася з 22 гармат, 63 рушниць, 500 осіб гарнізону. Башта є складовою частиною Київської фортеці – унікальної пам’ятки фортифікаційного мистецтва ХVІІІ-ХІХ ст.

Как оформить субсидию: на что обратить внимание и что изменилось в этом сезоне (ИНФОГРАФИКА)

Интересно о спецтехнике: ранее мы писали о технические характеристики и преимуществах экскаваторов Hyundai 

 

Источник:
hmarochos

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.