У Києві з’явився новий фонтан зі скульптурою Архистратига Михаїла (ФОТО)

У верхній частині парку “Володимирська гірка”, відкрили фонтан зі скульптурою Архистратига Михаїла, покровителя Києва

Відкрито фонтан зі скульптурою
Архистратига Михаїла

19 вересня, у верхній частині парку “Володимирська гірка”, за Михайлівським Золотоверхим собором, відкрили фонтан зі скульптурою Архистратига Михаїла, який вважається покровителем Києва.

На відкритті символічної композиції були присутні мер Києва Віталій Кличко, ветеран АТО з позивним «Ірландець» Володимир Сергієвський, начальник караулу 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Києва Руслан Черкасов, лікарка-інфекціоністка Олександрівської лікарні Татьяна Гайнутдінова. Також на церемонії були присутні представники всіх релігійних конфесій столиці.

Експериментальне житло з лісом на балконі: людей витіснили комарі (ФОТО)

За словами мера Києва, дзвін, на якому встановлена скульптура Архангела Михаїла, символізує всю красу, толерантність і розмаїття нашого міста. Його пагорби і храми різних конфесій. Визначні місця столиці.

Сьогодні ми відкриваємо не просто фонтан. Це – символічна композиція. Ми вшановуємо київських захисників і охоронців нашого міста. Архангел Михаїл шанований в релігійному епосі янгол. І на близькому сході, і в християнстві. Фігура Архангела Михаїла – елемент герба нашого міста. Скульптури Архистратига прикрашали та охороняли Київ і у середньовіччя, і в більш пізні часи», – наголосив Кличко.

Скульптуру, після сканування 3D-моделі, частинами виливали із бронзи, а потім з’єднували її окремі елементи в єдине ціле.

Зазначимо, що фонтан зі скульптурою Архистратига стане вже другим фонтаном із передбачених проектом реконструкції парку “Володимирська гірка”. Перший встановили при виході з парку на пішохідно-велосипедний міст.

О сокращении субсидий в 2021 году: «я не вижу никакой проблемы», — министр финансов

Цікаво про будівництво: раніше ми публікували фотозвіт з реалізацію дахових вікон FAKRO в сучасному дизайн-проєкті квартири на Подолі

Источник:
bigkyiv

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.