У Німеччині попит на заміську нерухомість підскочив на 450%

Зростання попиту на заміську нерухомість в Німеччині досягає 450%

Попит на заміське житло
в Німеччині підвищився в рази

За даними найбільшого онлайн-порталу з пошуку нерухомості в Німеччині, в травні 2020 року попит на будинки в сільській місцевості (відповідно кількості запитів контактів продавців таких об’єктів) виріс на 50% в порівнянні з минулим роком.

Спалах пандемії та карантинні обмеження змусили мільйони людей залишитися вдома. Це стало важким випробуванням, яке посилювалося відсутністю саду або балкона, особливо серед сімей з дітьми. Тому багато хто усвідомив, наскільки важливо мати власне відкритий простір, і додали його в список предметів першої необхідності для майбутніх покупок.

Рынок жилья: новостройки эконом-класса дешевеют. Эксперты предупреждают о рисках и росте цен

Крім того, попит на сільські будинки підігріла можливість роботи з дому. Більшість німецьких компаній розпорядилися організувати віддалену роботу для співробітників. І тепер, коли вони зрозуміли, що це не менш ефективно, не збираються повертатися до колишнього режиму. Тому для багатьох співробітників це стало ще однією причиною інвестувати в сільське житло.

Попит і ціни

За даними порталу, найбільшим попитом у покупців користуються популярні туристичні регіони Бранденбург, Мекленбург-Передня Померанія  і Шлезвіг-Гольштейн, які знаходяться недалеко від Балтійського моря і численних озер. Також величезне зростання інтересу демонструє нерухомість з видом на Альпи в Баварії.

З 12 по 18 липня 2020 року продавці приватних будинків в цих регіонах отримали в три-п’ять разів більше запитів від покупців в порівнянні з тижнем, що закінчується 14 березня, незадовго до вступу в силу карантинних обмежень.

Найпопулярнішим став баварський місто Кобург на річці Иц — попит на місцеві приватні будинки підскочив на 450%

Зростання попиту привів до підвищення цін на житло в сільській місцевості. За даними порталу, в середині липня середня ціна пропозиції склала 2370 євро, що на 8% більше показника минулого року. У той же час попит випереджає пропозицію на 25%.

Как формируется цена на газ для населения: «Амстердам+» прекратил действие но импортный паритет остался 

а  

 

Источник:
propertytimes

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.