Українці отримають нові комунальні платіжки — експерт прогнозує підвищення тарифів

Уряд перекладає відповідальність за зростання тарифів на місцеву владу. Це несправедливо, бо впливати на енергогенеруючі компанії місцева влада не може, а центральна — навпаки

Встановлення тарифів «на місяцях»
призведе до здорожчання комуналки

Експерт назвала намір уряду перекласти на місцеву владу в регіонах функцію встановлення комунальних тарифів для населення несправедливим рішенням й намаганням перекласти відповідальність «з хворої голови на здорову» .

«Це прагнення перекласти відповідальність з центрального рівня на місцевий рівень, при цьому абсолютно відмовляючись від виконання своєї основної функції — бути регулятором формування комунальних тарифів. Подібна ініціатива уряду, на жаль, це точно не у підтримку українців і точно немає нічого спільного з державною безпекою і захистом прав людини. Це рішення є несправедливим», — сказала вона.

«Тарифная революция» на рынке ЖКХ может привести к существенному росту цен для населения. Мнения экспертов

Вона наголосила, що це рішення є несправедливим, оскільки усі енергогенеруючі компанії у країні, як правило, є такими, на які місцева влада не може впливати. За її словами, після виборів українці отримають нові комунальні платіжки, в яких не буде відповіді на питання, хто несе відповідальність за зростання тарифів і на якій підставі ці тарифі були нараховані.

«Коли правоохоронна і судова система у країні не працюють, здійснювати такий перерозподіл повноважень є неправильним і несправедливим», — вважає експерт.

Нагадаємо, на засіданні 9 жовтня Кабінет міністрів України підтримав розроблений Мінрегіоном законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності підприємств у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення». Зміни передбачають передачу повноважень з ліцензування господарської діяльності у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення і, відповідно, встановлення тарифів на теплову енергію та комунальні послуги від Національної комісії з питань регулювання енергетики та комунальних послуг до місцевих органів влади.

Як зміняться субсидії і розмір комунальних платежів в опалювальний сезон — коментар міністра фінансів 

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства 

Источник:
delo

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.