Українцям «заднім числом» нараховують значні борги за газ і погрожують відключити від труби. НКРЕКП відреагувала

НКРЕКП розгляне скарги щодо «температурних коефіцієнтів»

Фіктивні борги населенню

До НКРЕКП надійшла офіційна скарга споживачів з приводу незаконного нарахування «температурних коефіцієнтів» після зміни постачальника газу.

При цьому борги виставили «заднім числом», ще з 2015 року. І до моменту зміни постачальника клієнту про таку заборгованість ніхто не повідомляв.

«У нас з’явилася перша заява на перевірку — Київоблгаззбуту. Споживач дуже гарно оформив скаргу: йому справді з 2015 року нарахували коефіцієнти, яких у попередніх рахунках не було», — розповіла член НКРЕКП Ольга Бабій.

Українцям нараховують газові борги заднім числом. При чому тут «температурні коефіцієнти» і як діяти

Фахівці підтверджують: низка облгазів і афілійованих газзбутів свідомо тиснуть на споживачів, які вирішили змінити постачальника газу. Людям погрожують виставити великі борги й навіть відрізати трубу, якщо ті наважаться перейти до іншої газопостачальної компанії.

За словами Ольги Бабій, уже за кілька тижнів Комісія отримає нові повноваження й зможе офіційно проводити процедуру розслідування зловживань. Відтак, радить споживачам обов’язково звертатися до НКРЕКП з подібними скаргами.

Расчёт субсидий по-новому: газ посчитают по ценам, которые ниже рыночных, разницу придется доплачивать

Окрім того, найближчим часом НКРЕКП завершить перевірку інших порушень низки газзбутів — несвоєчасної публікації цін.

Нагадаємо, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Ольга Бабій звертає увагу на те, що поки до кінця не зрозуміло, чи мають право облгази використовувати ці коефіцієнти, проте в будь-якому випадку, нарахування за період від 2015 до 2018 року є незаконними.

Добытый в Украине газ по цене иностранного: экс министр ЖКХ рассказал, как снизить стоимость газа

Цікаво про будівництво: раніше ми публікували фотозвіт з реалізацію дахових вікон FAKRO в сучасному дизайн-проєкті квартири на Подолі 

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.