Українські дороги оцифрують: Криклій зробив анонс нової програми уряду

Для забезпечення збору геокоординат доріг та створення окремої бази даних і сервісу для паспортизації місцевої мережі

Оцифрування доріг

Мінінфраструктури ініціює проєкт з оцифрування мережі місцевих автошляхів для забезпечення збору геокоординат доріг та створення окремої бази даних і сервісу для паспортизації місцевої мережі, які будуть доступні всім обласним держадміністраціям. Про це повідомляється на сайті відомства.

В Украине подсчитали стоимость строительства 1 км дороги (ИНФОГРАФИКА)

Зазначається, що у цьому році планують почати першу фазу проєкту DigitalRoad зі створення е-паспортів доріг місцевого значення та побудови каналізації для волоконно-оптичного зв’язку.

«У партнерстві з CoST ми започатковуємо постійний діалог з представниками регіональних дорожніх підрозділів щодо створення якісної дорожньої мережі місцевих автошляхів. «Укравтодор» вже задав темп із відновлення доріг державного значення. І ми маємо запозичувати цей досвід для ремонту та будівництва якісних місцевих доріг, долаючи всі можливі складнощі, які виникають», – заявив Криклій.

Крім цього, голова міністерства Владислав Криклій повідомив, що спільно з TAPAS відомство працює над проєктом «Прозора інфраструктура». Це дозволить здійснювати моніторинг на місцях, а також формувати автоматичні звітності та візуалізації на картах об’єктів ремонтів доріг.

Також в Мінінфраструктури додали, що міністерство активно працює над підвищенням контролю за будівництвом – створенням системи управління інфраструктурними будівельними проєктами з наданням онлайн інформації на порталі «Прозоре будівництво».

Цена дорог: завышенные в сметах суммы на материалы — следствие «постсоветских» правил. Комментарий главы Укравтодора

Перша частина проєкту буде реалізована у 4 кварталі 2020 року, друга – у 2021-му та міститиме додаткові інструменти контролю, зображення у режимі реального часу з можливістю відстеження керівництвом держави.

За словами Криклія, очікуваний термін завершення всіх робіт зі створення системи – лютий 2021 року. Разом з тим, друга фаза проєкту DigitalRoad з оцифрування доріг місцевого значення запланована на 4 квартал 2021-го.

Придется платить за отопление других квартир – тепловики о индивидуальном отоплении 

Интересно о строительстве: Как сделать здание из сэндвич-панелей привлекательным?

Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.