Український завод з виробництва фасадної сітки LATYMER здивував своїми виробничими можливостями

Український завод LATYMER представив широкий асортимент фасадної сітки і повідомив про переваги співпраці з сертифікованим вітчизняним виробником

На минулому тижні  28-30 жовтня 2020 року в Міжнародному виставковому центрі відбулася міжнародна виставка InterBuildExpo 2020. Найбільший український завод з виробництва словолоконної фасадної сітки LATYMER представив свій оновлений асортимент. Була представлена штукатурна сітка щільністю від 140 г/м2 до 165 г/м2. Склосітка меншої щільності частіше використовується в системах утеплення фасадів малоповерхових та середньоповерхових будівель. Склосітка, що має щільність 160-165 г/м2 більше використовується в системах ETICS (мокрий фасад) високоповерхівок.

Найбільший інтерес у відвідувачів викликала висока якість склосітки. Завод має власну лабораторію і ретельно перевіряє кожну партію виготовленого продукту. Вся сітка має сертифікати якості, відповідає державним будівельним нормам. Експортні позиції Latymer PROFESSIONAL 145 та Latymer PROFESSIONAL 165 також мають європейські сертифікати якості і постачаються в країни Євросоюзу.

Ажіотаж навколо заводу був викликаний також через коронавірус (COVID-19). Частина крупних компаній розглядають завод як альтернативу імпорту. Так як LATYMER знаходиться в Україні, є можливість швидкого отримання замовлення, і не потрібно чекати 2-3 місяці з-за кордону.

Компанії, які розвивають свою власну марку, зацікавила можливість виготовлення індивідуальних замовлень під торговою маркою замовника. Також можливість вибору кольору штукатурної сітки та намотки рулону.

У разі зацікавленості співпраці безпосередньо з виробником фасадної сітки звертайтеся за телефонами: +380502091907; +380676575697. Детальніше з асортиментом LATYMER можна ознайомитися на сайті: https://latymer.ua

Джерело: LATYMER
Інформацію опубліковано на правах реклами

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.