УЗ змінює договір на вантажоперевезення, він містить багато дискримінаційних норм

Нинішній варіант договору надає «Укрзалізниці» ще більше прав і скорочує кількість зобов’язань

Новий договір УЗ

Головна проблема нової редакції договору про надання послуг з організації перевезення вантажів полягає в тому, що він, як і раніше, є договором приєднання. У ньому залишена дискримінаційна норма про неможливість внесення коригувань і заперечень, яка є неприйнятною як для вантажовласників, так і операторів ринку.

Про це розповів Володимир Нежиденко, директор департаменту перевезень транспортної компанії.

«На замовників покладається додаткова відповідальність навіть без наявності вини, в тому числі й за дії третіх осіб», – зазначає Володимир Нежіденко.

Крім того, в новому договорі не передбачена відповідальність «Укрзалізниці» за пошкодження, розукомплектування приватних вагонів під час здійснення перевезень.

«Передбачене безакцептне списання грошових коштів замовників, навіть якщо замовники не згодні з об’ємом наданих послуг. Іншими словами, «Укрзалізниця» і далі продовжує розширювати свої права і уникати зобов’язань», – додає Володимир Нежиденко.

Цены на железнодорожные грузоперевозки могут снова вырасти. «Укрзализныця» планирует пересмотр тарифов

Нагадаємо, «Укрзалізниця» планує з 1 липня ввести в дію нову, доопрацьовану редакцію договору про надання послуг з організації перевезення вантажів. Держкомпанія запевняє, що в доопрацьованій версії договору врахувала побажання вантажовідправників і перевізників.

З текстом договору можна ознайомитися за посиланням.

Раніше «Укрзалізниця» перенесла термін введення в дію публічного договору з 1 квітня на 1 червня. При цьому Антимонопольний комітет рекомендував «Укрзалізниці» утриматися від впровадження нового договору і продовжити термін дії чинного договору до завершення доопрацювання його нової редакції, з урахуванням зауважень і пропозицій операторів ринку вантажних перевезень.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему «Короновирус и строителство — прогнозы и советы»
   

Источник:
gmk

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.