В Київській області працюватиме єдине БТІ

На Київщині відбудеться злиття КП «Західне БТІ» і «Київське обласне БТІ» в єдине БТІ для області

Єдине БТІ
для Київської області

Київська обласна рада 22 червня прийняла рішення про злиття КП «Західне БТІ» і «Київське обласне БТІ». Депутати вважають, що для надання послуг з інвентаризації на всю область буде досить одного централізованого комунального бюро, передає Build Portal.

Про це стало відомо за підсумками чергового засідання Київського обласної ради 22 червня 2020 року.

За прийняття проекту рішення проголосувало 54 депутати.

Цена жилья: как изменится ценник на квадратные метры летом

Даним рішенням припиняється юридична особа «Західне бюро технічної інвентаризації» та буде створена комісія з її реорганізації, приєднання до «Київське обласне бюро технічної інвентаризації». Останнє стане правонаступником майна, прав та обов’язків товариства, що приєднується до юрособи, а кредитори зможуть заявити свої вимоги протягом двох місяців з дня публікації рішення.

Крім того, буде створена комісія з реорганізації, куди увійдуть представники обох підприємств, а очолить її в.о. гендиректора КП «Західне БТІ» Сергій Полегенько.

Згідно з рішенням, всіх кредиторів і боржників «Західного БТІ» повідомлять про реорганізацію, а потім буде проведена інвентаризація та оцінка майна переданого підприємства.

Робиться це в зв’язку зі змінами в законодавстві, зокрема, з новою редакцією Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, яка затверджена наказом Мінрегіону від 26 липня 2018 року № 186.

Почему 5-7% для ипотеки — слишком много: эксперт рассказал как запустить рынок ипотеки в Украине (ИНФОГРАФИКА)

Так, нова Інструкція БТІ, відповідно до положень Постанови КМУ від 6 червня 2018 № 484, містить посилання на Реєстр об’єктів нерухомості, в якому повинні (будуть) акумулюватися відомості за результатами технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна. Перед виконанням робіт з технічної інвентаризації суб’єкт господарювання звертається до зберігача із запитом про надання копій матеріалів технічної інвентаризації, крім випадку наявності відомостей про об’єкт нерухомого майна в Реєстрі об’єктів нерухомого майна.

За словами начальника управління з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства Київоблради Михайла Якимчука, реорганізація має на увазі оптимізацію роботи комунальних БТІ — буде одне КП на всю область з невеликими філіями на місцях, що допоможе більше заробляти і більше економити, а заодно і поліпшити якість надаваних послуг.

Получателей субсидии проверят новые инспектора: выплаты оставят только самым малообеспеченным
 
 и какие инструменты для этого понадобятся

Источник:
3m2

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.