В Києві знесли близько 500 МАФів за місяць: де стало менше «наливайок», гаражів і кліток (МАПА)

У столиці за місяць прибрали майже 500 незаконних МАФів

В столиці знесли
майже 500 МАФів

Протягом серпня цього року в столиці демонтували 492 незаконні елементи благоустрою: кіоски, у тому числі так звані наливайки, засоби пересувної торгівлі, торговельні клітки, паркани, гаражі тощо, шо створювали незручності для містян, оскільки були розміщені просто посеред пішохідних зон або на зупинках громадського транспорту. Окрім цього, порушники залишали після себе купи сміття, не маючи договорів на його вивезення.

Про це повідомили в комунальному підприємстві “Київблагоустрій”, пише КМДА.

До 100 тысяч гривен в месяц: ТОП-7 самых оплачиваемых рабочих профессий в строительной сфере

Головна причина демонтажів – відсутність проєктно-дозвільної документації, кажуть комунальники. До того ж більшість незаконно встановлених тимчасових споруд ще й створювали незручності для містян, оскільки були розміщені просто посеред пішохідних зон або на зупинках громадського транспорту. Окрім цього, порушники залишали після себе купи сміття, не маючи договорів на його вивезення.

За його словами, демонтажні бригади комунального підприємства працюють у межах виробничих можливостей, але першочергово демонтують незаконні тимчасові споруди, які заважають киянам.

Окрема розмова – так звані «наливайки». Згідно із п. 1 рішення Київради № 237/237 від 17 березня 2016 року продаж алкогольних напоїв у тимчасових спорудах заборонено. Власників, які ігнорують заборону, чекає ануляція документів та демонтаж тимчасових споруд”, – зазначив Микола Бойко.

На порушників благоустрою склали 3068 приписів і 334 протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою).

Получить субсидии будет намного сложнее. Финансирование хотят урезать на 2,16 млрд грн, законопроект уже принят за основу

Интересно про строительство: ранее мы писали о том, для чего нужен промышленный пылесос 

 

Источник:
bigkyiv

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.