В найбагатших містах світу орендна плата за квартири різко падає

Зате в передмісті ціни на оренду житла виросли

У мегаполісах вартість
оренди знижується

У великих фінансових центрах світу – від Нью-Йорка до Торонто, від Лондона до Сіднея – орендна плата за міські квартири різко падає.

Іноземні студенти, які зазвичай підтримують попит, застрягли вдома, а молоді орендарі – найбільш мобільна група у сфері нерухомості – знаходять менше причин платити надлишкові кошти, щоб жити в тому місці, яке на цей час більше не є центром життя.

«Ви дурень, якщо не ведете переговори про більш низьку орендну плату прямо зараз, – сказав Тім Лоулесс, керівник відділу досліджень в Азійсько-Тихоокеанському регіоні для постачальника даних CoreLogic Inc. – Пропозиція велика, а заповнюваність різко впала».

Рейтинг доступности городов по аренде жилья: где снимать квартиру выгодней (ИНФОГРАФИКА)

Зовсім інша ситуація спостерігається на ринку оренди житла в передмісті. Ціни там ростуть, попри глобальну рецесію, що насувається.

Для прикладу експерти наводять округ Вестчестер – в регіоні на північ від Нью-Йорка з більш ніж 20 000 акрів паркової зони – орендні ціни на будинки для однієї сім’ї виросли на 16% в порівнянні з минулим роком. Між тим, квартири на Манхеттені є найдешевшими з 2013 року. Кількість пропозицій зросла втричі в порівнянні з минулим роком, в той час, як середня орендна плата впала на 11%, а для студій – ще більше.

Карантин ужесточат но полного локдауна не будет. Что изменится после выборов 

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства

Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.