В Німеччині ціни на нерухомість виросли на 50% з 2010 року — Бундесбанк

Німецький центробанк прогнозує подальше зростання економіки ФРН, навіть попри другу хвилю COVID-19

Нерухомість в Німеччині
подорожчала на 50% з 2010 року

Економіка ФРН, ймовірно, продовжить рости, хоча і більш повільними темпами, а ринок нерухомості в країні продовжує демонструвати успіхи, попри нещодавню активізацію пандемії COVID-19. Про це йдеться в аналізі Бундесбанку.

Центральний банк Німеччини відзначає, що зростання найбільшої економіки Європи сповільнюється, але нещодавнє зростання числа інфікованих, ймовірно, торкнеться в основному готельного сектору, сектору послуг та громадського харчування.

«З сьогоднішньої точки зору, економіка Німеччини може продовжити відновлення в цьому кварталі, хоча і набагато більш повільними темпами», – йдеться в повідомленні ЦБ.

Кількість доступного житла в Берліні скоротилось на 40-60% через «замороження» орендної плати

У ньому також наголошується, що пандемія практично не вплинула на ринок нерухомості, і ця тенденція може зберігатися до тих пір, поки вплив пандемії на економіку буде тимчасовим.

«Раптової корекції цін на нерухомість не очікується», – сказав Бундесбанк.

У своєму звіті німецький центробанк також опублікував поглиблене дослідження ринку нерухомості в країні, де ціни на житло виросли на 50% з 2010 року.

Центральний банк вважає, що бум багато в чому обумовлений підвищенням попиту в порівнянні з пропозицією, але, не дивлячись на значну переоцінку міської власності, він не бачить ніяких ознак «дестабілізуючих, чисто спекулятивних мотивів».

Відтепер державні реєстратори та нотаріуси можуть перевіряти достовірність судових рішень онлайн. Чому це важливо

Интересно о ремонте: ранее мы писали, о функциональной значимости и преимуществах настенных светильников

Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.