В Раді зареєстровано законопроект про дозволи на промислові викиди. Що відомо

Документ передбачає впровадження системи контролю промислового забруднення

Зареєстровано законопроект про
дозволи на промислові викиди

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект №4167 від 29.09.2020 «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр захисту довкілля і природних ресурсів Роман Абрамовський.

Ініціатор документа – прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Законопроект передбачає впровадження системи контролю промислового забруднення в рамках проекту «Найкращі доступні технології та методи управління для України» (НДТМ для України), який реалізується за підтримки Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

Зростання обсягів будівництва в Україні у серпні 2020 року склало 8,3%

Законопроект пропонує запровадити інтегрований дозвіл на викиди забруднюючих речовин для підприємств, які є забруднювачами довкілля.

Документ визначає основні вимоги до інтегрованого дозволу, перелік видів діяльності, які вимагають отримання такого дозволу, процедуру його видачі, особливості моніторингу викидів, а також контролю суб’єктів господарювання, які отримали дозволи.

«У законопроекті враховані зауваження центральних органів виконавчої влади, асоціацій і громадськості», – прокоментував Андрій Гунько, координатор проекту GIZ «НДТМ для України».

Також буде впроваджена електронна система видачі інтегрованих дозволів. Вона покликана зменшити навантаження на суб’єктів господарювання, а також оптимізувати взаємодію держави, бізнесу і громадськості.

Прийняти такий документ вимагає «Концепція державної політики у сфері промислового забруднення», схвалена Кабміном у травні 2019 року.

Закон про ринок будівельної продукції підписано президентом 

Интересно о спецтехнике: ранее мы писали о эксплуатационных параметрах и основных преимуществах автогрейдеров Shantui
Источник:
gmk

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.