В українців відберуть частину субсидій і соцвиплат. Заява міністра соцполітики

Частина українців залишаться без субсидій і соцвиплат

Лазебная розповіла кого
позбавлять субсидій і соцвиплат

Міністр соціальної політики Марина Лазебная заявила, що відповідно до закону про верифікації, держава може зажадати назад будь-які соцвиплати, нараховані неправомірно. 

За словами Лазебний, головна мета перевірок полягає в тому, щоб допомогу отримували ті, хто справді її потребує.

При цьому вона зазначила, що в 2019 році вже проводилася окрема перевірка правомірності надання одного виду соцдопомоги, а саме виплат малозабезпеченим сім’ям. Як виявилося, українці неправомірно отримали таких виплат на більш ніж 33 мільйони гривень. Таким чином, половина з цієї суми повернуто в бюджет.

Соцпомощь, пенсии и штрафы будут считать по-новому. Что предлагают и когда изменения вступят в силу?

Міністр також розповіла, що найчастіше приводом для позбавлення виплат ставали: неповне декларування нерухомості, покупка автомобілів, приховування зайнятості і доходів і т.п.

На даний момент перевірка одержувачів соцвиплат, а також субсидій відбувається по ризик-орієнтованого підходу. Іншими словами, перевіряти будуть громадян, що мають високий рівень ризику порушень.

Слід зазначити, що відібрати житлову субсидію можуть в разі покупки на 50 тис. грн і більше; при наявності автомобіля віком до 5 років; у громадян, які отримали спадщину або іншим чином заволоділи нерухомістю, земельною ділянкою, транспортним засобом; у орендодавців, які не декларують дохід; у боржників за ЖКП; у власників великих приміщень; у непрацюючих, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості.

От газоснабжения должны быть отключены 140 тыс. многоэтажек – замглавы комитета Рады

Нагадаємо, уряд вніс зміни в порядок нарахування соціальних виплат та допомоги, в зв’язку з чим, багато українців можуть залишитися без них.

Рынок аренды жилья: обвал цен, комментарии экспертов и прогнозы на осень (ИНФОГРАФИКА)

 

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.