В Україні на сьогодні найвища ціна на електроенергію. Це факт, який підтверджений багатьма дослідженнями — експерт

Рішення Кабміну і НКРЕКУ призводять до системного підвищення тарифу на е / е.

Ринок електроенергії в Україні

В Україні на сьогодні найвища в Європі ціна на електроенергію, а влада постійно приймають нові заходи для того, щоб ціна росла і далі. Таку думку  висловив Денис, директор з економіки та фінансів української промислової компанії.

«В Україні на сьогодні найвища ціна на електроенергію. Це факт, який підтверджений багатьма дослідженнями. Наші партнери французи кажуть, що у них ціна на електроенергію в два рази нижче », — сказав він.

Кабмін погодив збільшення штрафів за порушення вимог пожежної безпеки

За його словами, за останні 4-5 місяців системно вводять нові правила на ринку, які призводять до зростання ціни.

«Споживання знижується, а вони намагаються зробити все, щоб воно знижувалося і далі. Це в корені неправильно. У такі часи, як зараз, багато країн намагаються, щоб ціна була нижчою, щоб на експорт було простіше поставити і можна було конкурувати там. У нас же навпаки — ціна на електрику стабільно висока і кожен місяць придумують щось нове, щоб ціна росла і далі », — констатував Денис.

Як зазначив топ-менеджер, у всьому світі вночі електроенергія дешевша. «Потрібно стимулювати купувати вночі, оскільки завантаження системи мінімальна. Навіщо піднімати нічний тариф? Я не розумію. Ну будемо ми днем ​​працювати, буде ще більше система розбалансована. Що далі? », — підкреслив він, додавши, що реальна ціна на електроенергію в Україні повинна бути в діапазоні 1 гривня 10 копійок — 1 гривня 15 копійок замість сьогоднішніх 1 гривні 40 копійок.

Чому борги за газ нараховують «заднім числом» і що не так із платою за газові коефіцієнти 

Цікаво про ремонт: «Снєжка-Україна» запустила виробництво нової ґрунтівки глибокого проникнення

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.