В Україні відкрито перший ЦНАП у сфері нерухомості, він надаватиме понад 100 видів послуг

У Будинку нерухомості містяни зможуть отримати 104 послуги

Відкрито перший Будинок
нерухомості в Україні

У Харкові відкрився перший в Україні Будинок нерухомості, де громадянам надаватимуть понад 100 послуг. Він розмістився на площі Павлівській.

У Будинку нерухомості містяни зможуть отримати 104 послуги.

Майже 45% житла в Україні жодного разу капітально не ремонтувалось (ІНФОГРАФІКА)

Серед них – реєстрація земельних ділянок і прав на них, оформлення дозвільної документації на будівництво або реконструкцію будівель і квартир, технічна інвентаризація усіх об’єктів нерухомості, комплексна послуга з оформлення побудованих і реконструйованих об’єктів, оформлення документів для постачальників житлово-комунальних послуг.

Відвідувачів зустрічають два великі фронт-офіси із зонами очікування, які зможуть приймати по 25 осіб одночасно в режимі електронної черги, передбачено ліфт для людей з інвалідністю.

Також у Будинку нерухомості будуть розміщені профільні виконавчі органи міської влади – Департамент реєстрації, Департамент територіального контролю, Харківське бюро технічної інвентаризації, новий Центр надання адміністративних послуг.

«Раніше в цій будівлі було міське БТІ. Люди приходили сюди за довідками, документами, в архів тощо. Але в сучасних умовах ми можемо робити все одним натисканням кнопки. Тому ми вирішили зібрати в цій будівлі усі послуги, пов’язані з оформленням нерухомості», – зазначив на відкритті міський голова Харкова Геннадій Кернес.

Реконструкція старої будівлі БТІ на площі Павлівській розпочалася у 2016 році. Загальна вартість робіт становила близько 400 млн грн.

Вибух на Позняках: чи є загроза руйнуванню і коли демонтують будинок 

 и том, где их можно выбрать

Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.