Вантажівки не пускатимуть на дороги під час спеки. Який ліміт ваги і за якої температури починають діяти обмеження

Обмеження для транспорту: уряд ухвалив заходи на час спеки

Вантажівки в спеку 
будуть зупиняти

Кабінет міністрів підтримав проєкт розпорядження щодо вжиття заходів з недопущення руйнування автомобільних доріг у період підвищеної температури повітря.

Документ було прийнято з доопрацюванням в одноденний термін, передає Build Portal.

«Проєкт акта спрямований на збереження автомобільних доріг загального користування та використання їх відповідно до технічних умов експлуатації. Продовження автоматичного вагового контролю транспортних засобів є елементом забезпечення безпеки дорожнього руху та забезпечення збереження автомобільних доріг, які ми зараз будуємо», — зазначив на засіданні уряду очільник МВС Арсен Аваков.

Сохранить дороги: перегруженными фурами займутся МВД и СБУ. Поручение Зеленского

За його словами, цим проєктом розпорядження доручається Державному агентству автомобільних доріг, Нацполіцї, місцевим органам виконавчої влади в межах їх компетенції вжити заходів щодо обмеження руху транспортних засобів фактичною масою більше 24 тонн і навантаженням на вісь більш ніж у 7 тонн при температурі повітря вище 28 градусів по Цельсію на автомобільних дорогах, вулицях і дорогах, населених пунктах з 8:00 до 20:00.

Також, як уточнив Аваков, цим документом доручається Державній службі з безпеки на транспорті, Нацполіції разом із СБУ (за згодою), починаючи з 20 червня і до 31 серпня, забезпечити роботу спільних мобільних груп з метою виявлення фактів порушень правил проїзду транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

Хто платитиме за користування дорогами загального користування? Спойлер: не українці

Реалізація проєкту не потребує додаткових матеріальних та інших витрат з держбюджету України, сказав Аваков.

Цены газа для населения будут рассчитываться по-новому. 17 июня Кабмин изменил условия рассчета 


Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.