Важливий етап будівництва Подільсько-Воскресенського мосту: стало відомо коли «арка» займе проектне положення

Арочну конструкцію Подільсько-Воскресенського мосту будуть опускати за допомогою надпотужних домкратів за сприятливих погодних умов. Кличко попередив, що це тривалий процес

Коли «арка» стане у
проектне положення

До кінця жовтня арочну конструкцію Подільсько-Воскресенського мосту опустять у проектне положення. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання із соцмереж.

«Встановлення арочної конструкції у проектне положення – процес тривалий. Треба врахувати все. Контролювати до сантиметрів, як поводить себе і опускається багатотонна конструкція. Для того, щоб опустити міст на постійні опори, використовують надпотужні домкрати. І цей процес завершать за сприятливих погодних умов наприкінці жовтня. Для підтримки конструкції змонтували 68 нових вантів, виготовлених у Німеччині», – сказав Віталій Кличко.

Виконали на мостовому переході і роботи з улаштування мережі зовнішнього освітлення та декоративної підсвітки. Також триває процес встановлення металевих конструкцій для з’їздів на вулицях Верхній та Нижній вал.

В Києві розпочато будівництво футуристичного пішохідного мосту. Де з’явиться нова знакова споруда (ФОТО)

На лівоповоротному з’їзді з мостового переходу на Рибальський півострів завершують влаштування дорожнього полотна.

«На лівому березі встановили фундаменти та опори шляхопроводу через залізницю. На ділянці від вулиці Центральної Садової до перетину із залізницею, тривають роботи з влаштування насипу», – повідомив Віталій Кличко.

COVID-19: новое эпидемическое зонирование с 19 октября. Список ограничений обновлен (СПИСОК) 

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лаков, красок, грунтов и мастик украинского производства

Источник:
kyivcity

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.