«Велике будівництво» після виборів не закінчиться — Зеленський

Президент відзвітував про успіхи програми «Велике будівництво» і запевнив, що вона триватиме і після місцевих виборів

Зеленський про «Велике будівництво»

Програма «Велике будівництво» не закінчиться після місцевих виборів.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у посланні до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

«Велике будівництво», незважаючи на давню традицію української політики, не закінчиться після місцевих виборів. А стане ще масштабнішим. Крім нових доріг, шкіл, садочків і лікарень, ми почнемо реставрацію українських замків, театрів, музеїв, об’єктів культурної та архітектурної спадщини», — сказав Зеленський.

Ипотека под 10% «и меньше» в действительности не такая уж и дешевая. В чем причина и есть ли шанс сделать ипотеку доступной

За його словами, це не просто назва чергової державної програми, адже всі бачать, що в країні дійсно іде велике будівництво.

«Ми «зшиваємо» Україну. Не лише ідеями. А й дорогами та мостами. Цього року – це 4 тисячі кілометрів доріг державного значення та 2 тисячі місцевого значення. 100 шкіл, 100 садочків, 100 спортивних об’єктів. 210 приймальних відділень з новітнім медичним обладнанням», — зазначив Президент.

Він звернув увагу на те, що чинну владу багато критикують за те, що закінчує деякі об’єкти попередньої влади.

«Більше того, ми закінчуємо об’єкти не лише попередньої влади, а й їхніх попередників і попередників їхніх попередників», — сказав він.

Реконструкция столичных «хрущевок»: как и когда 570 тысяч жителей Киева получат новое жилье

Як приклади Зеленський навів лікарню «Охматдит», яка була відкрита після реконструкції влітку, та Запорізький міст – найвідоміший довгобуд країни.

Національний проєкт «Велике будівництво», ініційований Президентом Володимиром Зеленським, стартував 1 березня 2020 року, коли одразу на понад 300 об’єктах одночасно розпочалися будівельні роботи. У планах цього року — зведення та оновлення понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень, 4000 км доріг.

Молодежное кредитование жилья: в 2020 году госбюджет не выделил ни копейки 

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.