Відкрите звернення Іана Салія: КИЇВ – ЖИТЛО – ОБВАЛ!!!

Іван Салій, Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, Голова КМДА 1992-1993 рр. звернувся до влади щодо захисту інвесторів та забудовників Києва від свавілля місцевих чиновників 

                                                                                                      

Вих. № 76 від 03.09.2020

Президенту України В.О. Зеленському
Прем’єр-міністру України Д.А. Шмигалю
Міністру внутрішніх справ України А.Б. Авакову
Міністру розвитку громад та територій України О.М. Чернишову
Голові Київської міської державної адміністрації, Міському голові В.В. Кличку

КИЇВ – ЖИТЛО – ОБВАЛ!!!

1. Житлове будівництво

Руїна в будівництві житла в Києві – афери Войцехівського (17 тисяч ошуканих інвесторів), рейдерське свавілля в «Укрбуді» (ще 13 тисяч), банкрутство банку «Аркада» (знову 13 тисяч)…, – і так десятки тисяч доброчесних інвесторів в столиці втрачають кошти і довіру до забудовників.

Результат – обвал: Київська область в три рази більше здала житла, аніж Великий Київ! (Десятки років Київ був першим, тепер – «хвостист»).

Забудовник – то талановита і одержима людина, бере ризики та ініціативу, «будить» чиновників і створює на три-п’ять і більше поколінь активи місту, шедеври і окрасу столиці.

Таких людей в суспільстві і в Києві одиниці, ну можливо 15-20 чоловік.

Владі і киянам забудовника потрібно оберігати, трохи направляти Генеральним планом, трохи контролювати і пишатись, а не руйнувати бізнес за неточності в дозволах, які самі чиновники і видумали…

Потрібно перевернути «пісочний годинник» благополуччя чиновників, вони повинні нести матеріальну відповідальність за створення проблем бізнесу і кожному громадянину, бо вони слуги народу за народні кошти.

За участю чиновників, особливо ДАБІ, звичайна проста дія стає нездійсненною.

Штучно зруйновані масштабні забудовники. Недобудови передані «Київміськбуду» – вимушена дія, але не безпроблемна.

Моє переконання: сильних і здатних, замість браслету і судових справ, зобов’язати продавши авто і земельні ділянки добудувати будинки без додаткових втрат інвесторів. А якщо КМДА зруйнувала міст до житлової забудови, то повинна компенсувати втрати із власної кишені, і все налагодиться.

2. Бюджет

Бюджет – теж катастрофа, бо метро безглуздо зупиняли, а на правому березі Дніпра 80% робочих місць. Наприклад, в Мадриді на 3,0 млн населення 320 станцій метро, а в Києві – 52, на ті ж 3,0 млн населення. Порушено робочий ритм будівництва, метрополітену, і промисловості.

 

Бюджет зростав, а будівництвом метро, хоч на Троєщину, хоч на Виноградар чи до Жулян, недолуго нехтували, а коли спохватились – коштів обмаль…

Прошу Вас захистити інвесторів та забудовників Києва від свавілля місцевих чиновників та сприяти ефективному господарюванню в місті Києві.

 

З повагою

Президент Всеукраїнської спілки                     
виробників будматеріалів
Голова КМДА 1992-1993 рр. 
Іван Салій

 

Источник:
avbmv

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.