Відкрито дані з Реєстру будівельної діяльності

Вже опубліковано дані понад 27 тисяч декларативних та дозвільних документів

Дані з Реєстру
будівельної діяльності

Міністерство цифрової трансформації відкрило дані про декларативні та дозвільні документи з Реєстру будівельної діяльності, який запрацював на початку липня в межах реалізації Єдиної державної електронної системи в галузі містобудування. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він додав, що вже опубліковано дані понад 27 тисяч декларативних та дозвільних документів. За словами Федорова, в новому реєстрі даних розширено перелік полів, де вказана інформація, раніше доступна лише на папері, а також розміщено унікальні ідентифікатори, які прив’язують до об’єкта будівництва всі дозвільні документи. Крім цього, всі дані опубліковано з координатами, що дає змогу з точністю виявити об’єкт будівництва.

За словами міністра, вся інформація є актуальною, структурованою та захищеною від несанкціонованих змін. Дані щотижня публікуються в текстовому форматі Json.

Як повідомляли раніше, Міністерство цифрової трансформації України оприлюднило на державному веб-порталі відкритих даних Єдиний реєстр дозвільних документів у сфері будівництва Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

По удаленной работе пишут новый законопроект. К нему уже есть ряд вопросов

Цікаво про будівництво: раніше ми публікували фотозвіт з реалізацію дахових вікон FAKRO в сучасному дизайн-проєкті квартири на Подолі

Источник:
zik

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.