Відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka» в Одесі сприятиме розвитку професійної освіти

У ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» відкрито навчально-практичний центр «Śnieżka». Навчальний заклад та компанія «Снєжка-Україна» облаштували сучасний клас теоретичної підготовки для навчання учнів за професією «Маляр», який оздоблений наочними стендами щодо використання інноваційних лакофарбових матеріалів

Впродовж кількох років поспіль компанія «Снєжка-Україна» активно співпрацює із закладами професійної освіти України, ділячись з викладачами, майстрами й учнями досвідом і знаннями щодо застосування новітніх технологій  у будівельній та столярній галузях. Відомий виробник спільно із  професійними навчальними установами України облаштовує навчально-практичні центри  «Śnieżka», що функціонують у більшості областей України.

Цьогоріч такий освітній осередок створений у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти». Навчальний заклад та компанія «Снєжка-Україна» у рамках проєкту «Навчально-практичний центр «Śnieżka» облаштували сучасний клас теоретичної підготовки для навчання учнів за професією «Маляр», який оздоблений наочними стендами щодо використання інноваційних лакофарбових матеріалів. У цьому класі учні здобуватимуть  теоретичні знання з фаху. Водночас практичні навики і вміння студенти відпрацьовуватимуть у виробничій майстерні, в якій облаштовані модерні робочі місця. Співпраця навчального закладу із знаним європейським виробником лакофарбової продукції  ґрунтується на засадах партнерської взаємодії й підтримки Міністерства освіти і науки України, з яким підприємство «Снєжка-Україна» підписало Меморандум про співробітництво ще 2016 року. Залучення бізнес-структур до оновлення змісту професійної освіти України сприяє розвитку навчальних закладів й  модернізації системи навчального процесу, що дозволяє готувати висококваліфіковані конкурентоздатні робочі професії  відповідно до потреб ринку праці.

Для ефективного навчального процесу  «Снєжка-Україна» як соціальний партнер  забезпечує навчальний заклад лакофарбовими матеріалами для того, аби учні на практичних заняттях освоювали у будівельно-ремонтних роботах   сучасні технології, які застосовують на ринку. Водночас для оволодіння учнями системою теоретичних знань фаху  виробник надає професійній установі навчальні матеріали, а  для наповнення освітнього процесу цікавими змістом і формою проводить для учнів, викладачів, майстрів різноманітні семінари, майстер-класи й інтерактивні конкурси, які мотивують молодь вчитися і щодня вдосконалювати майстерність і рівень фахової підготовки. Після завершення навчального процесу й оволодіння практичними навиками із застосування сучасних лакофарбових матеріалів й технологій учні отримують сертифікат від виробника. Зазначимо, що викладачі й майстри виробничого навчання також проходять відповідне навчання у виробника й одержують сертифікат.

Навчально-практичний центр «Śnieżka» в Одесі було відкрито 20 серпня 2020 року. Відповідно до сучасних реалій, які склалися у світі, представники Міністерства освіти і науки України, зокрема,  Ірина Шумік, генеральний директор Директорату професійної освіти МОН України,   директор з маркетингу ТзОВ «Снєжка-Україна» Оксана Кукурудз, начальник відділу професійних навчань та технічних консультацій ТзОВ «Снєжка-Україна» Орест Жураківський,  Максим Куций, голова Одеської обласної державної адміністрації,  Олександр Лончак, директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації мали змогу поспілкуватися під час заходу і обговорити питання розвитку й модернізації професійної освіти в онлайн-режимі.

«Навчально-практичні центри «Śnieżka» функціонують в різних областях України впродовж шести років і показали, що є дієвими й сприяють вдосконаленню формату професійної освіти в сучасних умовах змін. Як засвідчує досвід,  професійна освіта успішно  розвиватиметься за активної взаємодії закладів професійної освіти з виробниками, які володіють передовими технологіями і мають можливість ділитися своїми знаннями із майбутніми кваліфікованими робітниками, яких потребує виробничий сектор економіки. Сподіваємося, що співпраця нашої компанії з ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» буде плідною, корисною й ефективною,»  — розказує директор з маркетингу ТзОВ «Снєжка-Україна» Оксана Кукурудз.

«Навчально-практичні центри дуже добре себе зарекомендували. Це нове освітнє середовище, яке сприяє тому, що діти зацікавлені, йдуть, навчаються і здобувають робітничі професії. І ми поступово змінюємо імідж професійно-технічної освіти,» — говорить генеральний директор Директорату професійної освіти МОН України Ірина Шумік.

Водночас Максим Куций, голова Одеської обласної державної адміністрації, зазначає: «Я дуже приємно вражений, адже побачив, як обладнаний навчальний заклад. Впевнений, що тут готують висококваліфікованих фахівців, які в майбутньому точно будуть забезпечені як професійною освітою, так і належно оціненою роботою від представників бізнесу».

Інформація опублікована на правах реклами

Джерело:
sniezka

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.