Військово-квартирну повинність пропонують скасувати. Чому і за яких умов?

В Україні хочуть скасувати військово-квартирну повинність

Військово-квартирну повинність
можуть скасувати

Кабінет міністрів запропонував винести на розгляд парламенту законопроєкт, який скасує військово-квартирну повинність для фізичних і юридичних осіб у разі запровадження правового режиму воєнного стану.

Как изменилась стоимость жилья в новостроях и на «вторичке», и что с ценами на аренду

Відповідне рішення уряд ухвалив на своєму засіданні без обговорення, передає Build Portal, посилаючись на Укрінформ.

“Пропонується виключити пункт 17 частини першої статті 8 Закону, що дозволить військовому командуванню здійснювати заходи правового режиму воєнного стану, не використовуючи при цьому визначених цим законом повноважень військового командування стосовно встановлення військово-квартирної повинності та дотримуючись приписів і положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини”, — зазначається в пояснювальній записці до проєкту закону.

Таким чином, Кабінет міністрів ініціював виключити з Закону України “Про правовий режим воєнного стану” норму, згідно з якою в Україні або в окремих місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування спільно із військовими адміністраціями та місцевими органами влади мали можливість “встановлювати для фізичних і юридичних осіб військово-квартирну повинність з розквартирування військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, особового складу служби цивільного захисту, евакуйованого населення та розміщення військових частин, підрозділів і установ”.

Що горить в конфорках? Якість газу в Україні хочуть перевірити

В пояснювальній записці також зазначається, що під час підготовки законопроєкту консультації із заінтересованими сторонами не проводились, оскільки “реалізація Закону не матиме впливу на інтереси окремих верств населення, об’єднаних спільними інтересами, суб’єктів господарювання”. Так само консультації не проводились з профспілками, асоціаціями органів місцевого самоврядування чи відповідними органами місцевого самоврядування.

Проєкт закону був розроблений Міністерством оборони на виконання резолюції Першого віцепрем’єр-міністра — міністра економічного розвитку і торгівлі України від 07.08.2019 №47680/19/1-18 Степана Кубіва.

Соцдопомогу отримають не всі, а якщо отримають, то меншу. Тепер субсидії і пільги рахують як дохід 

, наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина 
Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.