Вікна в пласких дахах — архітектурний тренд, який з нами надовго. Нові типи вікон FAKRO

Компанія FAKRO випускає спеціальні вікна для пласких дахів, які слідуючи сучаним архітектурним трендам. вирішують питання недостатньої освітленості приміщень

Якомога більше природного світла в будинку – це один із найважливіших архітектурних трендів останніх десятиліть. А ще в Європі та Україні зокрема дедалі більшої популярності набувають будівлі під пласким дахом. І цю тенденцію ми можемо побачити у приватному секторі, а не лише при будівництві комерційних чи багатоповерхових житлових об’єктів.

 
Вікна типу F, вид ззовні на даху

Це зумовлено новітніми технологіями, які дозволяють зводити щільні та «теплі» пласкі дахи. Навіть облаштовувати нагорі сади й тераси. Та власне часто приміщення під пласким дахом обділені необхідною кількістю природного світла. Щоб вирішити питання недостатньої освітленості, та й щоб підтримати останні архітектурні віяння, компанія FAKRO випускає спеціальні вікна для пласких дахів.

Вікна типу F, вид зсередини у приміщенні

Ці вікна вирізняються елегантним дизайном, функціональністю та великою площею засклення. Виробник пропонує кілька типів таких вікон. Так вікно типу F ще у 2016 році  було відзначено престижною нагородою Red Dot Award за дизайн. Всі вікна для пласких дахів мають чудові термоізоляційні та звукоізоляційні показники. Доступний для замовлення розмір можливий в діапазоні від 60х60см і аж до 120х220см! Вікна бувають з трьома типами відчинення, а саме невідкривальні, з ручним відчиненням та з електроуправлінням в системі Z-Wave. Останній особливо зручний у експлуатації, адже зазвичай вікна замонтовані високо. 

Вікна використані на «Зеленому даху», нагорода Red Dot Design Award 2016 
для вікна типу F

Окремо завжди виділяють вікно DXW. Це вікно для тераси на даху. Його спеціальна поверхня має захист від ковзання. Рами і склопакет монтують в одному рівні з поверхнею терасної дошки чи іншого використовуваного покриття. Все це дозволяє легко ходити по ньому. При цьому всередині приміщення  вікно виконує свою звичну функцію – впускає сонячне світло. Його дизайн відзначили  німецькою нагородою ICONIC AWARDS 2018: INNOVATIVE ARCHITECTURE!

      

DXW  — Вікно по якому можна ходити, застосування на терасі і вид зсередини приміщення

 

Інформація опублікована на правах реклами

 

Джерело:
fakro

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.